Tartalomjegyzék
Szerző Üzenet

<  Lakónegyed  ~  Panelházak

Nathalia Reagan
Elküldve: 2007.4.30. 13:08 Hozzászólás az előzmény idézésével
Alfanőstény Alfanőstény
Csatlakozott: 2007.04.30. Hétfő 12:41 Hozzászólások: 94 Tartózkodási hely: Danse Macabre Night Club
Panelházak, gyönyörű kilátással a városra. A házak viszonylag egymás mellet vannak, különbőző méretben négy és tiz emelet közötti magasságban. A házakat parkolók veszik körbe.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Daria Hunter
Elküldve: 2008.6.24. 16:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Polgár Csatlakozott: 2008.06.22. Vasárnap 15:16 Hozzászólások: 21 Tartózkodási hely: Dracen és környéke
*Elfordítja a kulcsot a zárban, majd belép a toprongyos szőnyegen keresztül a nappaliba.
-Ide tegyétek, fiúk!* szólt oda két izompacsirtának, akik épp a díványt hozták be az új lakásba. Ez egy egészen már otthon, mint amilyen a régi volt. Hatalmas méretű dobozok sorakoztak fel a szobában.
~Lassan neki kéne állni * győzködte magát. A költöztetők közben elköszöntek. Ahogy kinézett az ablakon, látta a pezsgő életet, a bárok most nyitnak, emberek tolongnak a meleg aszfaltos járdán.
~Ez kell nekem, a pakolás még várhat * Átöltözött, fogta a Volkswagen Polo kulcsait, és bezárta maga mögött az ajtót.

_________________
Nincs mitől félned, ha Te vagy a rém a sötétben
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Morgan Warhorld
Elküldve: 2008.6.24. 16:50 Hozzászólás az előzmény idézésével
Polgár Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 16:27 Hozzászólások: 8
*Morgan megérkezik az újonnan megvett szobába. Nehezen, de saját maga bepakol.*
~ Ez a város. El kellene innen tünnöm... még mielőtt az a furcsa rémálom valóra válik... ~
*Becsukja az ajótt. Az ablakot úgyszintén. Átöltözik, szépen lezuhanyzik, majd az ágyára fekszik, és elalszik*
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Daria Hunter
Elküldve: 2008.7.6. 19:47 Hozzászólás az előzmény idézésével
Polgár Csatlakozott: 2008.06.22. Vasárnap 15:16 Hozzászólások: 21 Tartózkodási hely: Dracen és környéke
*A Nap első sugarai keltették fel, melege lett, így ledobta magáról a takarót, anélkül, hogy
felébredt volna. Majd szemébe sütött a nap. Nem volt mit tenni, fel kellett kelnie.*
~Hogy is volt? Táncoltam, ittam, megint táncoltam...igen, és nem mertem vezetni, ezért
fogtam egy taxit...vagy valaki elhozott, erre már nem emlékszem.*
*Lassan kinyitotta a szemét, nyújtózkodott egyet. Két kisebb dobozzal kellett osztozkodnia a
díványon.*
~Nemsokára suli, nem ártana kezdeni valamit magammal~
*Két szoba közül választhatott, mindegyikben ugyanolyan bútorok voltak gyakorlatilag csak a
festésben tértek el, zöld illetve egy fehér.*
~A fehér túl fiús...~
*Felnyitott pár dobozt, elsősorban azokat, amikre a napokban szüksége lehet, a gardrób
megtelt ruhákkal, a könyvespolc is feltöltődött.
~Fel kéne adni azt a hirdetést...~
*Fél óráig tartott, mire összekészülődött, közben kitalálta a szöveget, a jó ötleteket leírta
egy gyűrött szórólap szélére, 15 perc múlva már meg is volt a szöveg:
/Lakótársat keresek a Moondance utcában. Lakásom 70 m&sup2; alapterületű, második
emeleti, déli fekvésű, erkélyes, háromszobás, (nappali és két hálószoba) , plusz gardrób,
újonnan bútorozott konyhával és fürdőkádas fürdőszobával. Árban megegyezünk. /És hagyott egy
telefonszámot.*
~Ez is megvolt.
*Ledőlt az ágyra, elindította a Laptopot, felrakta a hirdetést a helyi apróhirdetős oldalra
[jó, most van ilyen Rolling Eyes ]. Miután végzett elment a városba felkutatni, hol lehet hirdetni a helyi
lapnál, biztosra ment. És már egy kicsit éhes is volt...*


A hozzászólás legutóbb Daria Hunter által 2008.7.7. 12:21-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Morgan Warhorld
Elküldve: 2008.7.7. 10:28 Hozzászólás az előzmény idézésével
Polgár Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 16:27 Hozzászólások: 8
*Morgan végre hazatért... Nála a pénz. Végre hazatér. De akkor...*
-Elnézést uram, ez a ház kilakoltatás alatt van!-mondja egy rendőr, aki ott áll.
-Dehát... ez az én szobám!-mondja Morgan
-Sajnálom... nem fizette a lakbért, és még sok mindent... örüljön hogy nem száműztük innen. Most pedig távozzon-mondja a rendőr.
*Morgan dühösen megy ki a panelházból. Maradt nála egy kevéske pénz, elég hogy fegyvert vegyen, na meg egy kis élelmet.*
~ Hmmm... valahonnan munka után kellene néznem, hátha dolgozhatok... ~
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal
Új téma nyitása

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.